ClassiPress İçin Düzenlenmiş WP AMP Eklentisi 3

WordPress AMP ile ilgili her türlü istek/destek için benimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Bu Yazı AMP tarafından 17 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı. En son 6 Mart 2018 tarihinde güncellendi.

  WordPress ClassiPress teması için daha önce düzenlemiş olduğum WP AMP isimli eklentinin demosunu sizlerle paylaşmıştım. Ayrıntılı bir şekilde bahsetmem için yeni bir konuya ihtiyaç vardı. Bu konu üzerinden ayrıntılı bilgiler bulabilecek, dilediğiniz zaman demo’ya ulaşabileceksiniz.

  ClassiPress WP AMP Eklentisi

  Öncelikle hatırlatmakta fayda var. WordPress ClassiPress teması için düzenlenmiş bir AMP eklentisi şart. Aksi durumda ClassiPress kullanan kişiler AMP’de yer alamaz ve search console’da birçok hata ile karşılaşabilir. Bunların olmasını istemiyorsanız ClassiPress uyumlu bir AMP eklentisi almanız gerekiyor.

  Daha önce sizlere üç adet demo sunmuştum. Bu üç demodan en çok kullandığım eklenti Better AMP eklentisidir. ClassiPress için özelleştirdiğim Better AMP tamamen ClassiPress temasının özelliklerini içerir. Böylece index alamama veya silinme sorunu olmaz.

  Better AMP hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

  Demo Satın Al

  WP AMP eklentisini daha önce kullanıp ilanları manuel (editörden) ekliyorsanız sizi bu zahmetten kurtarabilirim. WP AMP isimli eklentiyi ClassiPress sistemine çok önce uyarlamıştım.

  Ancak gerek yoğunluk, gerek Better AMP’ye duyulan ilgi neticesinde sizlere düzenlemiş olduğum WP AMP eklentisini tam olarak duyuramadım.

  Aşağıda yer alan demo linkinden WP AMP eklentisinin ClassiPress teması için düzenlenmiş halini görebilirsiniz.

  WP AMP Eklentisinin Özellikleri

  Anasayfa’da ilanları listeleme

  Kategori ilanlarını listeleme

  Etiket ilanlarını listeleme

  Arşiv ilanlarını listeleme

  Blog yazılarını listeleme

  Sayfalama özelliği

  Search Console ekranında en aza indirilmiş hata oranı

  Demo Satın Al

  Konuyla ilgili içerikler:

  AMP HAKKINDA

  AMP

  WordPress AMP ile ilgili merak ettiğiniz her şeyin cevabını sizler için hazırladım. Beni takip ederek destek olabilir, AMP (Accelerated Mobile Pages) yeniliklerinden haberdar olabilirsiniz.

  3 Kişi Yorum Yazdı

  Bu Yazıya Yorum Yap